Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мультиварка Delfa DMC-500
Немає в наявності
Код:002022771
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультиварка Delfa DMC-500
| Виробник | |
| Вага | 2.7 кг |
| Матеріал корпусу | Метал; Пластик |
| Дисплей | LED |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 700 Вт |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Функції | підтримання температури |
| Особливості | знімна чаша |
| Кількість програм | 10 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | тушкування |
| Також шукають | недорогі |
| Габарити | 280 х 272 х 265 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Delfa DMC-500
Проста та практична мультиварка потужністю 700 Вт. DELFA DMC-500 має об'єм у 4 літри й оснащена функцією, яка підтримує страву теплою до моменту подачі на стіл. Перелік програм включає наступні варіанти: рис, плов, йогурт, смаження, тушкування, випічка, підігрів, пароварка, суп, каша. Аксесуари в комплекті: мультиварка, каструля, лоток для пароварки, ложка для рису, мірна склянка, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон.
Відгуки та питання про - Мультиварка Delfa DMC-500
0.0
Всього відгуків:0