Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мультиварка Edler EDMC-2006
Немає в наявності
Код:003154862
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультиварка Edler EDMC-2006
| Виробник | |
| Вага | 3.1 кг |
| Матеріал корпусу | метал |
| Дисплей | |
| Потужність | 860 Вт |
| Кількість програм | 25 |
| Ручні налаштування | температура |
| Колір | сріблястий |
| Габарити | 31 х 29 х 29 см |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Керування | електронне |
| Тип | мультиварка |
| Функції | мультикухар |
| Особливості | вибір температури приготування |
| Типи програм | варення |
| Об'єм чаші | 5 л |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Edler EDMC-2006
Мультиварка – багатофункціональний електричний прилад, призначений для автоматичного приготування їжі. Саме завдяки наявності великої кількості функцій, пов'язаних з приготуванням, у приладу з'явилася приставка «мульті». Пристрій сучасної мультиварки порівняно простий - це фактично герметична каструля, яка поміщена в спеціальний корпус з нагрівальним елементом, робота якої регулюється за допомогою програми, що управляє. Саме програма створює потрібні тиск та температуру всередині чаші, а також контролює їх. Завдяки герметичності приладу під час приготування повітря не потрапляє всередину, а отже – не відбувається окислення продуктів. Тому готова страва зберігає аромат та корисні властивості. Мультиварка EdlerEDMC-2006 - чудовий помічник на кухні для сучасної господині і ви завжди отримаєте чудовий результат у своїй кулінарній творчості.
Відгуки та питання про - Мультиварка Edler EDMC-2006
0.0
Всього відгуків:0