Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мультиварка Moulinex CE430A34
В наявності
Код:002130176
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультиварка Moulinex CE430A34
| Виробник | |
| Вага | 5.2 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | LED |
| Покриття чаші | |
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 1000 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | українська |
| Функції | підтримання температури |
| Особливості | функція підтримки температури |
| Додаткові можливості | попереднє відключення функції автопідігріву |
| Кількість програм | 33 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | розігрів |
| Ручні налаштування | час |
| Габарити | 315 х 310 х 290 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Moulinex CE430A34
Мультиварка в ексклюзивному дизайні Moulinex CE430A34 доповнить кухню та значно розширить звичне сімейне меню. За допомогою 33 оригінальних програм ви приготуєте безліч традиційних і незвичайних страв для повсякденного та святкового столу. Передбачена можливість приготування на парі, а також варіння під тиском, що є актуальним для людей, які бажають харчуватися правильно та з користю для здоров'я. Модель допоможе легко здійснити будь-яку кулінарну задумку. Містка чаша на 5 л зі спеціальним антипригарним напиленням дає можливість готувати продукти великими порціями та практично без жиру, при цьому нічого не прилипає і не горить, що додатково полегшує догляд виробу. У моделі реалізовані основні побутові програми суп, каша, плов, м'ясо, птицю, а також є унікальні пропозиції домашнього сиру, йогурту, холодця, джему, що визначає її багатофункціональність. Багато процесів протікають автоматично, що полегшує роботу з приладом. Температура всередині камери в процесі та після завершення готування підтримується досить довго. Простий у програмуванні таймер на вимкнення та відстрочка старту позбавляє необхідності контролювати процес роботи.
Відгуки та питання про - Мультиварка Moulinex CE430A34
[[ getCurrentDecimal('7900') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7588') ]] ₴