Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мультиварка Philips HD2139/40
В наявності
Код:002151452
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультиварка Philips HD2139/40
| Виробник | |
| Вага | 6 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | Є |
| Покриття чаші | |
| Функції | пароварка |
| Особливості | автоматичне відключення |
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Потужність | 1000 Вт |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | українська |
| Додаткові можливості | попереднє відключення функції автопідігріву |
| Кількість програм | 14 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | тушкування |
| Ручні налаштування | час |
| Габарити | 368 х 341 х 314 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Philips HD2139/40
Мультиварка-скороварка PHILIPS Daily Collection HD2139/40 має потужність 1000 Вт і передбачає 14 програм приготування. Чаша мультиварки об'ємом 6 л. Цієї ємності досить, щоб приготувати їжу на кілька прийомів їжі для великої родини.
Особливості:
- Українське меню з місцевими кулінарними вподобаннями
- Програми приготування під тиском для ніжних смаків
- Програми для різних видів приготування
- Автоматичне скидання тиску та конструкція клапана, що запобігає засміченню
- Автоматичне вимкнення у разі несправності або неправильної роботи
- Продукт не почне працювати в разі неправильного блокування кришки
Відгуки та питання про - Мультиварка Philips HD2139/40
0.0
Всього відгуків:0
Мультиварка Philips HD2139/40
[[ getCurrentDecimal('8605') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8605') ]] ₴