Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мультиварка Rotex REPC76-B
В наявності
Код:002130430
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультиварка Rotex REPC76-B
| Виробник | |
| Вага | 5.7 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | |
| Габарити | 33х35х33 см |
| Колір | чорний |
| Функції | відстрочка старту (таймер) |
| Сумісні чаші | RIP5053-A |
| Типи програм | плов |
| Додаткові можливості | внутрішня кришка |
| Мова меню | українська |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Кількість програм | 19 |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Керування | електронне |
| Ручні налаштування | температура |
| Потужність | 900 Вт |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Rotex REPC76-B
Мультиварка Rotex REPC76-B дозволить реалізувати всі Ваші кулінарні фантазії і приготувати справжні шедеври. З її допомогою Ви зможете готувати швидше завдяки можливості приготування під тиском. Завдяки Rotex REPC76-B Ви зможете приготувати суп, кашу, плов, холодець, джем, йогурт, зробити випічку, а також приготувати на пару, посмажити і стушкувати продукти.
Мультиварка має 16 автоматичний програм а також має функцію "свій рецепт". За допомогою функції відстрочка старту можна встановити час початку роботи мультиварки. Чаша мультиварки об'ємом 5 л має антипригарне керамічне покриття, стійке до подряпин і перешкоджає пригорянню продуктів. За допомогою мультиварки Rotex REPC76-B Ви з легкістю приготуєте улюблені страви і при цьому заощадите час. У комплекті з мультиваркою є мірний стаканчик для вимірювання продуктів, стаканчики для приготування йогурту і ложка для перемішування.
Відгуки та питання про - Мультиварка Rotex REPC76-B
0.0
Всього відгуків:0