Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мультиварка Rotex RMC503-B
В наявності
Код:002148133
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультиварка Rotex RMC503-B
| Виробник | |
| Вага | 3 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 900 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | українська |
| Сумісні чаші | RIP5032-C |
| Функції | хлібопічка |
| Додаткові можливості | внутрішня кришка |
| Кількість програм | 10 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | тушкування |
| Ручні налаштування | час |
| Також шукають | недорогі |
| Габарити | 280 х 270 х 270 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Rotex RMC503-B
Мультиварка ROTEX RMC503-B стане незамінним помічником на кухні для прихильників здорового харчування. З її допомогою можна створити велику кількість смачних і корисних страв. Прилад отримав стильний та ергономічний дизайн, що робить його дуже зручним у використанні. На передній частині корпусу розташована сенсорна панель налаштувань для вибору режиму приготування і інших параметрів. У комплектацію входить 5-літрова чаша, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, плоска ложка, черпак і книга рецептів.Особливості функціонуванняПристрій представленої моделі від компанії ROTEX володіє потужністю 900 Вт. Користувачеві доступні три основних режими приготування – смаження, тушкування, варіння на пару. Також є можливість приготування певного виду перших і других страв (суп/борщ/вуха, плов, холодець, рис, молочна каша), а також різноманітних десертів - йогурт, джем, випічка.Додаткові функціїУ ROTEX RMC503-B є функція «Відстрочка старту», що дозволяє встановити точний час, коли необхідно почати приготування їжі. Дуже зручно використовувати цю функцію для приготування смачного і корисного сніданку. Також в мультиварці ROTEX передбачена можливість збереження страви гарячою протягом тривалого часу.