Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мультиварка-скороварка Tefal CY754130
В наявності
Код:002130178
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультиварка-скороварка Tefal CY754130
| Виробник | |
| Вага | 4.7 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | Є |
| Покриття чаші | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 915 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Функції | підтримання температури |
| Особливості | знімний паровий клапан |
| Кількість програм | 10 |
| Керування | механічне |
| Типи програм | суп |
| Ручні налаштування | температура |
| Габарити | 336 х 310 х 287 мм |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка-скороварка Tefal CY754130
Ваше абсолютно нове рішення для смачних страв за найкоротші терміни: швидка мультиварка TURBO CUISINE від Tefal робить приготування апетитних домашніх страв легшим, ніж будь-коли. Готуйте смачні, корисні страви для всієї родини за допомогою простих автоматичних програм від закуски до десерту та режиму скороварки для ідеальних результатів у 3 рази швидше. Ексклюзивна технологія сферичної чаші Tefal забезпечує ніжні та соковиті результати завдяки інтуїтивно зрозумілій ручці управління.
Технологія сферичної чаші Ексклюзивна технологія сферичних чаш для приготування їжі. Завдяки більшій поверхні нагрівання відбувається краще розсіювання та циркуляція тепла.
Інтуїтивний і зрозумілий інтерфейс Однією ручкою можна вибрати програми приготування, відрегулювати температуру та час або відкласти початок приготування на час, який вам потрібно.
Приготування в 3 рази швидше Технологія високошвидкісного приготування під тиском (Готування до 3 разів швидше, ніж традиційний посуд з використанням газової або електричної плити). Універсальне приготування страв від закусок до десертів, від сніданку до вечері.
10 автоматичних програм приготування Тушкування, суп, рагу, приготування на парі, випічка, су-вид та повільне приготування, каша, йогурт і ферментування, розігрів, ручний режим.
Безпека та захист 12 контрольних пунктів безпеки, включаючи систему безпечного скидання тиску, відсутність контакту з парою, відсутність ризику опіку.
Відгуки та питання про - Мультиварка-скороварка Tefal CY754130
[[ getCurrentDecimal('8200') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('8200') ]] ₴