Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мультиварка Tefal CY851130
Немає в наявності
Код:002129869
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультиварка Tefal CY851130
| Виробник | |
| Вага | 6.4 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | дисплей |
| Покриття чаші | |
| Колір | білий |
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Мова меню | українська |
| Функції | підтримання температури |
| Особливості | функція підтримки температури |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 40-160 °С |
| Керування | електронне |
| Типи програм | риба |
| Ручні налаштування | час |
| Габарити | 378 х 364 х 320 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Tefal CY851130
СУПЕР НОВИНКА TEFAL COOK4ME + CY851130 Відкрийте для себе світ швидких, легких і неймовірно смачних страв з мультиваркою скороваркою Cook4me+. Ця стильна та розумна помічниця з інтуїтивно зрозумілою інтелектуальною панеллю керування, замінить вам кухаря на кухні.
Розумна мультиварка Завдяки шести налаштуванням приготування і 150 заздалегідь запрограмованим рецептам Cook4me+ є ідеальним помічником при приготуванні смачних і корисних страв швидко та легко. Просто виберіть, натисніть і дотримуйтесь покрокової інструкції.
Легкість керування 150 заздалегідь завантажених рецептів для щоденного легкого приготування їжі. Готуйте бажані страви виходячи з інгредієнтів, ваги або кількості гостей за допомогою покрокових підказок на екрані.
Універсальність в 1 девайсі 6 режимів приготування замінюють скороварку, пароварку, класичне приготування з 3-ма температурними рівнями: низький (приготування на повільному вогні), середній і високий (запікання). І звичайно ж вона збереже для вас приготовані страви теплими (до 24 годин підігріву) якщо ваш прийом їжі переноситься.
Швидкість і якість страв Їжа готується набагато швидше та в ній зберігаються корисні властивості завдяки приготуванню під тиском. А щоб приготувати страву вам не потрібно контролювати процес, просто налаштуйте потрібний режим слідуючи інструкціям на екрані та займайтеся своїми справами, Cook4me+ приготує все сама.
Ви також можете запрограмувати відкладений старт і будьте впевнені, до потрібного часу ваші страви будуть готові.
Зручні деталі Легким рухом відкривайте та фіксуйте кришку, а більшу містку знімну чашу на 6 літрів з антипригарним покриттям легко діставати завдяки ручкам, що не нагріваються, і мити як вручну, так і в посудомийній машинці.
Відгуки та питання про - Мультиварка Tefal CY851130
[[ getCurrentDecimal('11431') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('11431') ]] ₴