Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мультиварка Tefal EY501815
В наявності
Код:003571251
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультиварка Tefal EY501815
| Виробник | |
| Вага | 5.3 кг |
| Об`єм | 4.2 л |
| Таймер | |
| Дисплей | Є |
| Колір | чорний |
| Управління | механічне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1550 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Автоменю | так |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | розморожування / розігрів |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.8 х 37 х 31.4 см |
Читати повністю
Сховати
Відгуки та питання про - Мультиварка Tefal EY501815
0.0
Всього відгуків:0
