Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мультиварка Tefal RK321A34
В наявності
Код:002130167
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультиварка Tefal RK321A34
| Виробник | |
| Вага | 3.61 кг |
| Матеріал корпусу | метал |
| Дисплей | LED |
| Покриття чаші | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 750 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | українська |
| Функції | знімна внутрішня кришка |
| Особливості | технологія Fuzzy Logic |
| Кількість програм | 37 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | суп |
| Габарити | 296 х 354 х 466 мм |
| Колір | сріблястий |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Tefal RK321A34
Багатофункціональна: 15 автоматичних програм приготування: запікання, суп, пара, рис, йогурт, випічка, розігрів, плов/різото, каша, смаження, паста, варення, ручний режим, підігрів. Включає 37 режимів приготування для більшої гнучкості.
Зручно: включає в себе функцію відкладеного запуску для попереднього налаштування приготування до 24 годин.
Велика ємність: 5 л (10 чашок), ідеально підходить для сім'ї.
Легко використовувати Електронна LED-панель управління. Готує без нагляду й автоматично зберігає тепло в кінці процесу приготування (до 12 годин).
Легко чистити Знімна чаша з антипригарним покриттям. Аксесуари та знімний паровий клапан безпечно мити в посудомийній машині.
Аксесуари в комплекті: кошик для приготування на парі, мірна склянка, ложка для рису. Книга рецептів з 50 рецептами (мови: російська/українська).