Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мультиварка Tefal RK905A34
В наявності
Код:002151012
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультиварка Tefal RK905A34
| Виробник | |
| Вага | 6 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | LCD |
| Покриття чаші | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | індукційний нагрів |
| Потужність | 1200 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | українська |
| Функції | 3D нагрів |
| Особливості | регулювання часу приготування |
| Додаткові можливості | внутрішня кришка |
| Кількість програм | 20 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | тушкування |
| Габарити | 340 х 272 х 266 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Tefal RK905A34
Мультиварка TEFAL MultiCook & Stir RK905A34 - кращі традиції в новому поколінні! Лопатка для перемішування і сферична чаша - секрет повітряної однорідної текстури страв. Смачний результат, як після традиційної печі - цим захочеться поділитися!
Сферична чаша Ефект традиційної печі. Рівномірне приготування завдяки круговій циркуляції повітря.
Лопатка для перемішування Повністю автоматичне приготування і насичений смак страв.
Особливості мультиварки TEFAL MultiCook & Stir RK905A34:
- 3D індукційна технологія з автоматичними регулюваннями під час приготування
- Multicook & Stir - немає необхідності відкривати кришку, контролювати процес приготування і перемішувати
- Автоматична перемішуюча лопатка забезпечить рівномірне приготування
- Функція автоматичного ополіскування для попереднього очищення чаші
- Можливість зміни температури та часу в процесі приготування
- Автоматична функція "Підігрів" і можливість його скасування перед початком приготування
- Можливість вимкнення звуку
- Знімна 2 мм сферична чаша з антипригарним покриттям
Відгуки та питання про - Мультиварка Tefal RK905A34
0.0
Всього відгуків:0
Мультиварка Tefal RK905A34
[[ getCurrentDecimal('10976') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10315') ]] ₴