Набір головок довгих на планці TOPTUL 12-гр. 1/2" 15ед. 8-24 мм GAAQ1606U-12
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
Набір головок довгих на планці TOPTUL 12-гр. 1/2" 15ед. 8-24 мм GAAQ1606U-12 — 8~19,21,22,24 мм
Характеристики:
  • Тип: Набори торцевих головок
  • Приєднувальний квадрат: 1/2"
  • Кількість предметів в упаковці: 15 ед.
  • Тип: Стандартні торцеві головки
  • Тип: Дванадцятигранна
  • Особливості: Довга
  • Система вимірювання: Метрична
  • Матеріал: CR-V (Chrome Vanadium Alloy Steel)
Комплектація:
  • Головка торцева довга 1/2" 8 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 9 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 10 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 11 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 12 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 13 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 14 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 15 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 16 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 17 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 18 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 19 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 21 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 22 мм 12-гранна
  • Головка торцева довга 1/2" 24 мм 12-гранна