Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Набір посуду Tefal CookClip (G723SA74)
В наявності
Код:002624626
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Набір посуду Tefal CookClip (G723SA74)
| Виробник | |
| Матеріал | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Серія | Cook & Clip |
| Кількість у наборі | 5 |
| Комплектація | каструлі з кришками 24 см (5,0 л), 20 см (2,9 л), 18 см (2,0 л) |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Об'єм | 6.1 л |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | скло |
| Особливості | технологія full induction |
| Сумісність з плитами | електричні плити |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Вага | 7.61 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Набір посуду Tefal CookClip (G723SA74)
З новаторськими каструлями з набору посуду Tefal Cook & Clip приготування їжі стає простим і безпечним! Геніальна система easy-lock фіксує на місці спеціально розроблену кришку з отворами для зливу, позбавляючи вас необхідності використовувати друшляк і прихватки. Завдяки цій системі забезпечується продумане, безпечне і легке проціджування всього, від макаронів і рису до картоплі та овочів. Заощаджуйте час та сили на кухні, готуючи смачні та ароматні страви для всієї родини!
Відгуки та питання про - Набір посуду Tefal CookClip (G723SA74)
0.0
Всього відгуків:0
Набір посуду Tefal CookClip (G723SA74)
[[ getCurrentDecimal('8548') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8548') ]] ₴