Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Набір посуду Tefal Ingenio Emotion 10 предметів (L897SA74)
Немає в наявності
Код:002631051
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Набір посуду Tefal Ingenio Emotion 10 предметів (L897SA74)
| Виробник | |
| Матеріал | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Серія | Ingenio |
| Кількість у наборі | 10 |
| Форма | кругла |
| Комплектація | сотейник 24 см |
| Діаметр | 24 см |
| Тип внутрішнього покриття | Titanium Pro |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | скло |
| Особливості | мірна шкала |
| Сумісність з плитами | електричні плити |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Вага | 4.6 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Набір посуду Tefal Ingenio Emotion 10 предметів (L897SA74)
Знімна ручка для каструль і сковорідок, яку можна переміщати від плити до духовки та холодильника, як за помахом чарівної палички. Складаний дизайн для економії місця на кухні. Все вірно. Ingenio: спростіть приготування їжі! Ingenio Emotion – найкраща лінійка для смачних та рівномірно приготовлених страв. Виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі зовні та безпечного титанового антипригарного покриття всередині, ця лінійка забезпечує виняткову міцність та довговічність.
Відгуки та питання про - Набір посуду Tefal Ingenio Emotion 10 предметів (L897SA74)
0.0
Всього відгуків:0
Набір посуду Tefal Ingenio Emotion 10 предметів (L897SA74)
[[ getCurrentDecimal('5267') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5267') ]] ₴