Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Матеріал | |
| Колір | сріблястий |
| Серія | Ingenio |
| Кількість у наборі | 13 |
| Форма | кругла |
| Комплектація | сотейник 24 см |
| Діаметр | 28 см |
| Діаметр ківшу | 20 см |
| Діаметр сковорідки | 28 см |
| Діаметр сковорідки WOK | 26 |
| Діаметр сотейника | 24 см |
| Об'єм | 3.7 л |
| Тип внутрішнього покриття | Titanium 2Х |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | скло |
| Особливості | технологія thermo-signal |
| Сумісність з плитами | керамічні плити |
| Колір внутрішнього покриття | сріблястий |
| Вага | 6.3 кг |
Характеристики Набір посуду Tefal Ingenio Emotion 13 предметів (L897SD74)
В наявності
Код:002627930
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами