Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Набір приладдя Bosch V-Line-91 (2.607.017.195)
| Виробник | BOSCH |
| Тип хвостовика | |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Кількість предметів в упаковці | 91 шт |
| Додаткова гарантія | - |
| Тип кастомної кнопки Купити | Нова сторінка |
| Умови конфігурації | Не виводити |
| Вид свердла | Гвинтове (Спіральне), Центрувальне |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Робоча довжина | - |
| Гарантія | 12 місяців |
| Робочий матеріал | Бетон |
| Діаметр свердла | 6-13 мм |
| Зенкер | + |
| Магнітна ручка | + |
| Адаптер | + |
| Свердла по бетону | 11 шт. /3 мм, 4 мм, 5 мм, 5 мм, 5.5 мм, 5.5 мм, 6 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 10 мм |
| Свердла по дереву | 8 шт. /3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 10 мм |
| Інші інструменти | торцеві головки /6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм,магнітний тримач,Магнітний захват /максимальна довжина 650 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 1.79 кг |
| Обєм | 0.0052 м3 |
| Тип | Набір свердел і біт |
| Упаковка | Пластиковий кейс |
| Свердла по металу HSS-TiN | 11 шт. /2 мм, 2 мм, 2.5 мм, 3 мм, 3 мм, 3.5 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм (не підходять для алюмінія) |
| Біти, (50 мм) | 15 шт. /PH0, PH1, PH2, PH3, PZ0, PZ1, PZ2, PZ3, SL6, T10, T15, T20, T25, H5, H6 |
| Біти, (25 мм) | 34 шт. /2 х PH0, 2 х PH1, 2 х PH2, 2х PH3, 2 х PZ0, 2 х PZ1, 2 х PZ2, 2 х PZ3, SL3, 2 х SL5, SL7, 2 х T10, 2 х T15, 2 х T20, 2 х T25, T30, T40, H4, 2 х H5, H6 |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Набір приладдя Bosch V-Line-91 (2.607.017.195)
ОписаниеНабор бит и сверл Bosch V-line 91
Набор инструментов Bosch, V-Line-91, 91 шт. - с отверткой-трещеткой и магнитной ручкой.
- Сверла по дереву: 3 / 4 / 5 / 6 / 6 / 7 / 8 / 10 мм
- Зенкер
- Магнитный держатель для бит
- Биты 25 мм: PH0 (x2), PH1 (x2), PH2 (x2), PH3 (x2), PZ (x2), PZ1 (x2), PZ2 (x2), PZ3 (x2), S3, S5 (x2), S7, T10 (x2), T15 (x2),T20 (x2), T25 (x2), T30, T40, H4, H5 (x2), H6
- Отвертка-трещотка
- Магнитная ручка
- Биты 50 мм: PH 0, PH 1, PH2, PH3, PZ0, PZ1, PZ2,PZ3, S6, T10, T15, T20, T25, H5, H6
- Торцовые ключи с шестигранной головкой: 2 / 2 / 2.5 / 3 / 3 / 4 / 5 / 6 мм
- Сверла по металлу HSS-TiN: 2 / 2 / 2.5 / 3 / 3 / 3.5 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 мм
- Сверла по камню: 3 / 4 / 5 / 5 / 5.5 / 5.5 / 6 / 6 / 7 / 8 / 10 мм
Відгуки та питання про - Набір приладдя Bosch V-Line-91 (2.607.017.195)
0.0
Всього відгуків:0