Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Набір тердосплавних свердел свердло3,5 мм на 2 сторони.
В наявності
Код:003107387
Характеристики Набір тердосплавних свердел свердло3,5 мм на 2 сторони.
| Виробник | |
| Тип хвостовика | |
| Діаметр | 3.5 мм |
| Призначення | |
| Загальна довжина | 52 мм |
| Довжина робочої частини | 14 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Стан | |
| Кут заточування | 135 град. |
| Набор | Да |
| Тип | Сверло |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Напыление | Титановое |
Читати повністю
Сховати
Опис Набір тердосплавних свердел свердло3,5 мм на 2 сторони.
Набір тердосплавних свердел свердло3,5 мм титанове покриття. Цена за набор. Довжина 52 мм Товщина 3.5 мм. На 2 боки свердло. Метал HRC64. 10 штук. Коробка пошти 7 грн.
Відгуки та питання про - Набір тердосплавних свердел свердло3,5 мм на 2 сторони.
0.0
Всього відгуків:0
Набір тердосплавних свердел свердло3,5 мм на 2 сторони.
[[ getCurrentDecimal('295') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('251') ]] ₴