Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Мірна шкала | |
| Матеріал | |
| Тип | |
| Колір | бронза |
| Ручка | |
| Антипригарне покриття | |
| Товщина дна | 5 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | |
| Тип дна | |
| Кількість предметів в наборі | |
| Тип плити | Газовая|Электрическая|Индукционная Индукционная|Газовая|Электрическая |
| Спосіб кріплення ручок | |
| Діаметр каструлі | 20/24/28/28/32 см |
| Висота каструлі без кришки | 7.6 см |
| Висота каструлі з кришкою | 12.6 см |
| Товщина стінок посуду | 5 мм |
| Стан | |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Потовщене дно | |
| Гарантия | 14 дней |
| Объем | 2.8/4.5/4.6/7/10 л |
Характеристики Набір з 5 алюмінієвих квадратних каструль з товстим дном MGC + лопатка, ополоник, рукавички та фартух HP-4-468
Немає в наявності
Код:002997123