Маркетплейс твоєї Країни![]()
Накопичувач SSD 2.5" 1TB Micron (CT1000BX500SSD1)
В наявності
Код:002627492
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1TB Micron (CT1000BX500SSD1)
| Виробник | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Типорозмір М2 | - |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | BX500 |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 540 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | ігрові |
| Габарити | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 1TB Micron (CT1000BX500SSD1)
Накопичувач SSD 2.5 " MICRON забезпечує більш швидке завантаження і роботу додатків для користувачів. Потужний, енергоефективний контролер Silicon Motion SM2258XT в поєднанні з передовими чіпами NAND flash пам'яті від компанії Micron допомагає зробити цей накопичувач швидким, енергоефективним і доступним за ціною продуктом.
Накопичувач SSD 2.5 " MICRON відображає багаторічний досвід компанії Micron в області зберігання інформації, що дозволяє реалізувати функціонал і продуктивність в створенні неперевершених можливостей при роботі.
Накопичувач SSD 2.5 " MICRON виготовлений на базі високошвидкісної синхронної 16 нм пам'яті типу MLC NAND, яка забезпечить максимум продуктивності. Маючи більш ніж 15-кратну перевагу в швидкодії над жорстким диском, цей накопичувач дозволить майже миттєво завантажити операційну систему, за кілька секунд завантажити програми і прискорити роботу вимогливих додатків.
Компанія Micron є одним з провідних світових провайдерів прогресивних напівпровідникових рішень. Діючи на глобальному рівні, компанія виробляє і реалізує на ринку широкий набір носіїв пам'яті, виконаних за технологією DRAM, NAND Flash і NOR Flash, а також з використанням інших інноваційних технологій.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 1TB Micron (CT1000BX500SSD1)
[[ getCurrentDecimal('9152') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('9142') ]] ₴