Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Накопичувач SSD 2.5" 1TB Patriot (P210S1TB25)
В наявності
Код:002627560
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1TB Patriot (P210S1TB25)
| Виробник | |
| Вага | 46 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 430 Mb/s |
| TBW | 480 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.6 x 7 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 1TB Patriot (P210S1TB25)
Tвердотілий накопичувач Patriot P210 — прекрасне рішення для тих, хто хоче збільшити продуктивність і ємність для зберігання своєї системи. P210 відповідає потребам сучасних користувачів, які прагнуть скоротити час завантаження системи на традиційних обертових HDD.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 1TB Patriot (P210S1TB25)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 1TB Patriot (P210S1TB25)
[[ getCurrentDecimal('7401') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7392') ]] ₴