Маркетплейс твоєї Країни![]()
Накопичувач SSD 2.5" 1TB Transcend (TS1TSSD220Q)
В наявності
Код:003569715
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1TB Transcend (TS1TSSD220Q)
| Виробник | TRANSCEND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | QLC NAND |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Тип поставки | BOX |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 1TB Transcend (TS1TSSD220Q)
SSD220Q використовує новітню технологію QLC NAND, яка забезпечує вищу щільність елементів пам'яті. Завдяки використанню високоякісної флешпам'яті та розширених алгоритмів прошивки, SSD220Q забезпечує вищу продуктивність і надійність.
Функція RAID і кодування LDPCВизначає й виправляє помилки передання для запобігання пошкодженню даних.
Краще, ніж HDDТвердотільні накопичувачі домінують на ринку оновлень для ПК, оскільки вони швидші та легші за жорсткі диски. Твердотільні накопичувачі також вирізняються меншою споживаною потужністю, створюють менше шуму під час роботи та стійкіші до ударів, ніж традиційні жорсткі диски.
Гарантована якістьТвердотільні накопичувачі Transcend, створені відповідно до високих стандартів, що пройшли суворі випробування, пропонують видатну якість, продуктивність і надійність.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 1TB Transcend (TS1TSSD220Q)
[[ getCurrentDecimal('10748') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('10736') ]] ₴