Маркетплейс твоєї Країни![]()
Накопичувач SSD 2.5" 240GB Apacer (AP240GAS340G-1)
В наявності
Код:002627261
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB Apacer (AP240GAS340G-1)
| Виробник | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| TBW | 140 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 240GB Apacer (AP240GAS340G-1)
Накопичувач SSD 2.5 "240GB Apacer (AP240GAS340G-1)Apacer - це постачальник інноваційних модулів пам'яті, широко використовуваних мультимедійних пристроїв і цифрових накопичувачів. Apacer цілком розуміє важливість цифрових носіїв і тому продовжує розробляти більш досконалі типи таких пристроїв з максимальною ефективністю. Накопичувач SSD 2.5 "240GB Apacer - це вершина SSD нового покоління від Apacer. Він володіє високошвидкісним інтерфейсом SATA III 6Gb / s. Завдяки унікальним технологіям Apacer вдалося досягти високої швидкості читання і запису.
Корпус має якісне покриття, компактні розміри, високу міцність матеріалу і хороший тепловідвід. З урахуванням ударопрочности в 500G мобільним користувачам більше не треба турбуватися про можливе струсі жорсткого диска. Крім того, накопичувач SSD 2.5 "240GB Apacer має низьке енергоспоживання і значно збільшує час роботи ноутбука від батареї. Тому, накопичувач SSD 2.5" 240GB Apacer (AP240GAS340G-1) - це кращий вибір для популярного зараз сегмента ультрабуков.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 240GB Apacer (AP240GAS340G-1)
[[ getCurrentDecimal('2860') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2857') ]] ₴