Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Накопичувач SSD 2.5" 240GB Golden Memory (GMSSD240GB)
Немає в наявності
Код:003155100
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB Golden Memory (GMSSD240GB)
| Виробник | |
| Вага | 74 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Колір | чорний |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Швидкість читання | 600 Mb/s |
| Швидкість запису | 330 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Товщина | 7 мм |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 240GB Golden Memory (GMSSD240GB)
Твердотільні накопичувачі Golden Memory забезпечують якість і видатну продуктивність у мініатюрному формфакторі.
Уявіть, що ваш ноутбук стане легшим, надійнішим, довговічнішим та продуктивнішим. Твердотільний накопичувач Golden Memory з інтерфейсом SATA III розсовує межі можливого — його вирізняють компактний формфактор і гранично мала вага, а також висока швидкість передавання даних. І це означає, що користувач портативного комп'ютера, укомплектованого цим накопичувачем, зможе навіть у дорозі насолоджуватися роботою без найменших пауз і затримок.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 240GB Golden Memory (GMSSD240GB)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 240GB Golden Memory (GMSSD240GB)
[[ getCurrentDecimal('2071') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2071') ]] ₴