Маркетплейс твоєї Країни![]()
Накопичувач SSD 2.5" 240GB Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP240GB)
В наявності
Код:003158660
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP240GB)
| Виробник | Wibrand |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 460 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 х 69 х 7 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 240GB Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP240GB)
Wibrand Spider SATA III — високопродуктивний внутрішній твердотільний накопичувач формфактора 2,5", що має інтерфейс SATAIII та флешпам'ять 3D NAND TLC. Дозволить з легкістю пришвидшити роботу вашого комп'ютера, а також використовувати на максимум можливості сучасних програм, без проблем та гальмувань працювати зі складними застосунками.
Ця модель є надійним та довговічним компонентом, стійким до ударів та вібрації. Вирізняється високою швидкістю обміну даними: забезпечує швидкість читання до 550 МБ/с, а запису — до 460 МБ/с. Такий накопичувач стане хорошим вибором для апгрейду та збільшення продуктивності як домашніх, так і офісних комп'ютерів.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 240GB Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP240GB)
[[ getCurrentDecimal('2438') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2435') ]] ₴