Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Накопичувач SSD 2.5" 256GB P220 Patriot (P220S256G25)
В наявності
Код:002627089
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 256GB P220 Patriot (P220S256G25)
| Виробник | |
| Вага | 46 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | P220 |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 490 Mb/s |
| TBW | 120 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100.5 x 69.9 x 7 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 256GB P220 Patriot (P220S256G25)
Patriot P220 — твердотільний накопичувач, який підвищить продуктивність роботи системи та дозволить отримати сучасні можливості запису та зберігання файлів.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 256GB P220 Patriot (P220S256G25)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 256GB P220 Patriot (P220S256G25)
[[ getCurrentDecimal('2811') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2808') ]] ₴