Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Накопичувач SSD 2.5" 256GB Verbatim (49351)
В наявності
Код:003155117
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 256GB Verbatim (49351)
| Виробник | |
| Вага | 45 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 460 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 120 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100.5 x 69.9 x 7 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 256GB Verbatim (49351)
Vi550 забезпечує швидкість зчитування до 560 МБ/с — у 20 разів швидше від звичайного жорсткого диска. Модель Vi550 являє собою високотехнологічний і надійний твердотілий диск із показником MTBF (середній час напрацювання до відмови), що дорівнює 2 мільйонам годин.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 256GB Verbatim (49351)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 256GB Verbatim (49351)
[[ getCurrentDecimal('2850') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2850') ]] ₴