Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Габарити | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
| Типорозмір М2 | - |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| TBW | 100 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | Ultimate SU630 |
| Також шукають | для ноутбука |
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 480GB ADATA (ASU630SS-480GQ-R)
В наявності
Код:002627660
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами