Маркетплейс твоєї Країни![]()
Накопичувач SSD 2.5" 480GB Kingston (SEDC600M/480G)
Немає в наявності
Код:002627589
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 480GB Kingston (SEDC600M/480G)
| Виробник | |
| Вага | 92.34 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | DC600M |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 470 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 876 |
| Енергоспоживання | 3.60 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 480GB Kingston (SEDC600M/480G)
Kingston DC600M - це SSD-накопичувач для центрів обробки даних 4-го покоління з інтерфейсом SATA 3.0, 6 Гбіт/с з 3D TLC NAND, призначений для "змішаних" робочих навантажень. DC600M підходить для використання в стійкових серверах великого об'єму і включає вбудований апаратний захист від втрати живлення (PLP). Завдяки конденсаторам захисту від втрати живлення DC600M захищає дані від несподіваного збою живлення, щоб знизити ймовірність втрати даних і забезпечити успішну повторну ініціалізацію під час наступного ввімкнення системи. DC600M розроблено для системних інтеграторів, гіпермасштабних центрів оброблення даних і постачальників хмарних послуг для стабілізації часу відгуків і IOPS.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 480GB Kingston (SEDC600M/480G)
[[ getCurrentDecimal('21398') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('21398') ]] ₴