Маркетплейс твоєї Країни![]()
Накопичувач SSD 2.5" 500GB 870 EVO Samsung (MZ-77E500BW)
Немає в наявності
Код:002625690
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 500GB 870 EVO Samsung (MZ-77E500BW)
| Виробник | |
| Вага | 45 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | 870 EVO |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Тип флеш-пам'яті | V-NAND 3bit MLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 530 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 500GB 870 EVO Samsung (MZ-77E500BW)
Samsung 870 EVO - твердотільний накопичувач доступного сегменту. Виготовлений у форм-факторі 2.5" дюйми. Забезпечить систему шаленою швидкістю роботи, обробки даних та запуском "важких" додатків. Висока ємність, малий розмір, а також полегшена конструкція забезпечує високу надійність та ефективність передачі для ультратонких мобільних пристроїв нового покоління.
Інтелектуальна технологія записи Intelligent TurboWrite зі збільшеним об'ємом буфера дозволяє підвищити швидкість запису і стабільність високих робочих характеристик.
Оснащений VNAND і MKX контролером 6-го покоління, що забезпечує стабільність його роботи в системах будь-якого призначення. Успішно пройшов тести на сумісність з основними host системами і додатками, включаючи чіпсети, материнські плати, NAS і пристрої для запису відео.
Підтримує програмне забезпечення Samsung Magacian 6 буде постійно контролювати стан і роботу SSD накопичувача. Ви зможете легко управляти накопичувачем за допомогою різних корисних інструментів, оновлювати прошивку і контролювати стан і працездатність накопичувача і навіть збільшувати його продуктивність.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 500GB 870 EVO Samsung (MZ-77E500BW)
[[ getCurrentDecimal('11173') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('11173') ]] ₴