Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | BX500 |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 540 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| TBW | 120 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 500GB Micron (CT500BX500SSD1)
В наявності
Код:002627499
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами