Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики SSD накопичувач Apacer AS350X 1TB SATAIII 3D NAND (AP1TBAS350XR-1) (AP1TBAS350XR-1)
| Виробник | |
| Об'єм пам'яті | 1 GB |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Виробник | Apacer |
| Також шукають | ігрові |
| Гарантия | 36 |
| Страна-производитель товара | Тайвань |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Габарити | 100 х 69.85 х 6.90 мм |
| Товщина | 7 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Енергоспоживання | робоче: 5.0 Вт |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Швидкість запису | 540 Mb/s |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Типорозмір М2 | - |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Серія | AS350X |
Читати повністю
Сховати
Опис SSD накопичувач Apacer AS350X 1TB SATAIII 3D NAND (AP1TBAS350XR-1) (AP1TBAS350XR-1)
- Артикул: AP1TBAS350XR-1
- Об'єм: 1 TБ
- Інтерфейс: SATAIII
- Форм-фактор: 2.5"
Гарантія: 3 года
Відкрийте для себе нову швидкість роботи!AS350X — це найновіший твердотільний накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління й забезпечує швидкість передавання 6 Гб/с, що дає змогу досягти швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с
Чудовий варіант для апгрейдуВисокошвидкісний доступ моделі AS350X також пропонує вам додаткові обчислювальні можливості. Завантаження і виконання програми займе лише кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer користувачі можуть відстежувати всю потрібну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
Висока продуктивність і надійністьAS350X має збільшений термін експлуатації, а також оптимізовану стабільність роботи, яка буде зберігатися навіть після багатьох років використання.
Відгуки та питання про - SSD накопичувач Apacer AS350X 1TB SATAIII 3D NAND (AP1TBAS350XR-1) (AP1TBAS350XR-1)
[[ getCurrentDecimal('7199') ]] ₴