Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопителя | внутренний |
| Объем памяти | 1 TB |
| Тип флеш-памяти | 3D TLC NAND |
| Интерфейс подключения | SATA III (6Gb/s) |
| Скорость чтения | 540 Mb/s |
| Скорость записи | 500 Mb/s |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Габариты | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
| Страна производства | США |
| Гарантия, мес | 36 |
| Серия | BX500 |
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1TB Micron (CT1000BX500SSD1)
Немає в наявності
Код:003181536