Маркетплейс твоєї Країни![]()
Накопичувач SSD 2.5" 3.84TB D3-S4520 SOLIDIGM (SSDSC2KB038TZ1Z)
Немає в наявності
Код:003180845
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 3.84TB D3-S4520 SOLIDIGM (SSDSC2KB038TZ1Z)
| Виробник | SOLIDIGM |
| Вага | 84 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопителя | внутренний |
| Объем памяти | 3.84 TB |
| Тип флеш-памяти | 3D TLC NAND |
| Интерфейс подключения | SATA III (6Gb/s) |
| Скорость чтения | 550 Mb/s |
| Скорость записи | 510 Mb/s |
| Наработка на отказ | 2 млн.часов |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Толщина | 7 мм |
| Габариты | 100 x 70 x 7 мм |
| Страна производства | США |
| Гарантия, мес | 60 |
| Цвет | серый |
| Серия | D3-S4520 |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 3.84TB D3-S4520 SOLIDIGM (SSDSC2KB038TZ1Z)
Об'єднуючи продуктивність і низьке енергоспоживання в активному стані, твердотільний накопичувач Intel серії D3-S4520 для центрів даних підвищує ефективність обробки даних, пропонує преміум-якість і знижує витрати на електроенергію.
Застосування D3-S4520 забезпечує найвищий рівень обслуговування під час відеоконференцій, аналітики великих обсягів даних або підтримки віртуальних клієнтських програм.
Серед основних характеристик і переваг твердотільного накопичувача - контролер Intel, передова багаторівнева пам'ять 3D NAND TLC, наскрізний захист даних, захист цілісності даних у разі збою живлення, різні варіанти дискового простору.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 3.84TB D3-S4520 SOLIDIGM (SSDSC2KB038TZ1Z)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 3.84TB D3-S4520 SOLIDIGM (SSDSC2KB038TZ1Z)
[[ getCurrentDecimal('33490') ]] ₴