Маркетплейс твоєї Країни![]()
Накопичувач SSD 2.5" 500GB WD (WDS500G1R0A)
Немає в наявності
Код:003181533
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 500GB WD (WDS500G1R0A)
| Виробник | |
| Вага | 37.4 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопителя | внутренний |
| Объем памяти | 500 GB |
| Скорость записи | 530 Mb/s |
| Тип флеш-памяти | 3D TLC |
| Интерфейс подключения | SATA III (6Gb/s) |
| Скорость чтения | 560 Mb/s |
| Наработка на отказ | 2 млн.часов |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Толщина | 7 мм |
| Габариты | 100.2 x 69.85 x 7 мм |
| Страна производства | США |
| Гарантия, мес | 60 |
| Серия | SA500 |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 500GB WD (WDS500G1R0A)
На відміну від стандартних, твердотільні накопичувачі WD Red SA500 спеціально розроблені та протестовані для цілодобового використання. Ця довговічність разом з ефективним кешуванням великих файлів робить ці диски ідеальними для баз даних OLTP, багатокористувацьких середовищ, рендерінгу фотографій, редагування відео 4K і 8K та інших додатків.
Швидкий доступ до великих файлів
Сховище SSD оптимізовано для кешування в системах NAS для швидкого доступу до найбільш часто використовуваного контенту.
Чудова витривалість WD Red SA500 дає змогу впоратися з великими навантаженнями читання і запису, необхідними NAS, забезпечуючи вам необхідну надійність 24/7.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 500GB WD (WDS500G1R0A)
0.0
Всього відгуків:0