Маркетплейс твоєї Країни![]()
Накопичувач SSD 2.5" 960GB Seagate (ZA960CV1A002)
Немає в наявності
Код:003181237
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 960GB Seagate (ZA960CV1A002)
| Виробник | |
| Вага | 35 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопителя | внутренний |
| Объем памяти | 960 GB |
| Тип флеш-памяти | 3D NAND |
| Интерфейс подключения | SATA III (6Gb/s) |
| Скорость чтения | 540 Mb/s |
| Скорость записи | 510 Mb/s |
| Наработка на отказ | 1.8 млн. часов |
| TBW | 300 |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Толщина | 7 мм |
| Габариты | 100.4 x 70.1 x 7.1 мм |
| Страна производства | США |
| Гарантия, мес | 36 |
| Энергопотребление | 1.3 Вт |
| Цвет | черный |
| Серия | Barracuda |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 960GB Seagate (ZA960CV1A002)
Оновіть свій диск. Досягайте більшого. Легко переходьте на швидкість твердотільних накопичувачів.
Твердотільний накопичувач Seagate BarraCuda SATA забезпечує високу швидкість твердотільних накопичувачів під час модернізації ПК. Підвищуйте продуктивність і прискорюйте обробку даних завдяки послідовному читанню та запису на швидкості до 540/510 МБ/с. Насолоджуйтеся простим оновленням за принципом plug-and-play завдяки тонкому форм-фактору 2,5x7 мм і з'єднанню SATA 6 Гбіт/с. До комплекту постачання цього диска входить програмне забезпечення Seagate DiscWizardTM для перенесення даних і програмне забезпечення SeaTools для для моніторингу продуктивності.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 960GB Seagate (ZA960CV1A002)
0.0
Всього відгуків:0