Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Накопичувач SSD M.2 2230 500GB NV3 Kingston (SNV3SM3/500G)
В наявності
Код:003568241
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2230 500GB NV3 Kingston (SNV3SM3/500G)
| Виробник | |
| Вага | 2.8 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2230 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 5000 Mb/s |
| Швидкість запису | 3000 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 2.3 мм |
| Також шукають | для PS5 |
| Габарити | 22 x 30 x 2.3 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2230 500GB NV3 Kingston (SNV3SM3/500G)
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувачі Kingston NV3 побудовані на основі PCIe Gen4x4 NVMe контролера нового покоління, що забезпечує швидкість читання до 6000 та запису до 5000 МБ/с. Компактні формфактори M.2 2280 та 2230 з одностороннім монтажем компонентів стануть у нагоді в малогабаритних системах, таких як ноутбуки та ігрові консолі. Накопичувачі NV3 відрізняються зниженим тепловиділенням, що дозволяє оптимізувати продуктивність системи без шкоди її ефективності. Діапазон ємностей від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечить достатній простір для програм, документів, фото, відео, ігор і т.д.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2230 500GB NV3 Kingston (SNV3SM3/500G)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2230 500GB NV3 Kingston (SNV3SM3/500G)
[[ getCurrentDecimal('7928') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7919') ]] ₴