Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| TBW | 70 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 2.25 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 80 х 22 х 2.50 мм |
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 128GB Apacer (AP128GAST280X-1)
В наявності
Код:003568025
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами