Маркетплейс твоєї Країни![]()
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Kingston (SNV3S/1000G)
Немає в наявності
Код:003181039
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Kingston (SNV3S/1000G)
| Виробник | |
| Вага | 7 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопителя | внутренний |
| Объем памяти | 1 TB |
| Тип флеш-памяти | 3D NAND |
| Интерфейс подключения | PCI Express 4.0 x4 |
| Скорость чтения | 6000 Mb/s |
| Скорость записи | 4000 Mb/s |
| Наработка на отказ | 2 млн.часов |
| TBW | 320 |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Толщина | 2.3 мм |
| Габариты | 80 x 22 x 2.3 мм |
| Страна производства | США |
| Гарантия, мес | 60 |
| Энергопотребление | 3.3 Вт |
| Цвет | синий |
| Типоразмер М2 | M.2 2280 |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Kingston (SNV3S/1000G)
Kingston NV3 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe — високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням, що стане надійним рішенням для зберігання даних. Працює на основі контролера PCIe Gen 4x4 NVMe та забезпечує високу швидкість.
Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи. Компактна одностороння конструкція легко інтегрується в системи з портом М.2, тому чудово підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Накопичувач має хорошу місткість, завдяки чому ви отримаєте достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Kingston (SNV3S/1000G)
0.0
Всього відгуків:0