Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTS825S)
Немає в наявності
Код:003157721
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTS825S)
| Виробник | TRANSCEND |
| Вага | 9 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Також шукають | дешеві |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Габарити | 80 x 22 x 3.58 мм |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Товщина | 3.58 мм |
| Об'єм пам'яті | 250 GB |
| TBW | 90 |
| Швидкість запису | 330 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTS825S)
Твердотільний накопичувач Transcend SATA III 6 Гбіт/с M.2 825S відрізняється невеликим форм-фактором та високоякісною флеш-пам'яттю 3D NAND, що дозволяє миттєво оновити ваші ультрабуки та ноутбуки. Твердотільний накопичувач розроблений з використанням кількох технологій оптимізації вбудованого ПЗ, таких як кешування SLC та механізм LDPC ECC, які підвищують надійність зберігання та продовжують термін служби накопичувача. Велика різниця може бути досягнута за допомогою невеликого оновлення.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTS825S)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTS825S)
[[ getCurrentDecimal('3459') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3459') ]] ₴