Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ACER |
| Форм-фактор | M.2 |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | FA100 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 1950 Mb/s |
| Швидкість запису | 1300 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Енергоспоживання | робоче: 3.8 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Колір | чорний |
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 256GB Acer (FA100-256GB)
Немає в наявності
Код:002627605
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами