Маркетплейс твоєї Країни![]()
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB MBL-401 OCPC (SSDMBL4012TB)
Немає в наявності
Код:003181060
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 2TB MBL-401 OCPC (SSDMBL4012TB)
| Виробник | OCPC |
| Вага | 7 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопителя | внутренний |
| Объем памяти | 2 TB |
| Тип флеш-памяти | 3D TLC NAND |
| Интерфейс подключения | PCI Express 4.0 x4 |
| Скорость чтения | 7000 Mb/s |
| Скорость записи | 6500 Mb/s |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Толщина | 2.5 мм |
| Габариты | 80 x 22.3 x 2.5 мм |
| Страна производства | Тайвань |
| Гарантия, мес | 36 |
| Цвет | черный |
| Типоразмер М2 | M.2 2280 |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 2TB MBL-401 OCPC (SSDMBL4012TB)
SSD накопичувач OCPC MBL-401 M.2 NVMe серії MBL-401 допоможе з мінімальними затратами оновити системну пам’ять та підвищити продуктивність домашнього чи офісного ПК, оснащеного інтерфейсом М.2.
Високошвидкісна шина NVMe та протокол PCIe четвертого покоління дозволять за лічені секунди завантажувати комп’ютер та запускати програми.
Оптимізований радіатор Black Label ефективно відводить тепло з внутрішніх компонентів накопичувача, що забезпечує його стабільну роботу.
Кожен виготовлений SSD накопичувач OCPC MBL-401 M.2 NVMe проходить багатоступеневий контрольний тест, що є ознакою його високої якості та надійності.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 2TB MBL-401 OCPC (SSDMBL4012TB)
0.0
Всього відгуків:0