Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопителя | внутренний |
| Объем памяти | 4 TB |
| Тип флеш-памяти | 3D NAND |
| Интерфейс подключения | PCI Express 4.0 x4 |
| Скорость чтения | 7400 Mb/s |
| Скорость записи | 6500 Mb/s |
| Наработка на отказ | 1.5 млн.часов |
| TBW | 2400 |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Толщина | 2.65 мм |
| Габариты | 80 x 22 x 2.65 мм |
| Страна производства | Польша |
| Гарантия, мес | 60 |
| Тип поставки | BOX |
| Цвет | черный |
| Серия | PX700 |
| Типоразмер М2 | M.2 2280 |
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 4TB Goodram (SSDPR-PX700-04T-80)
Немає в наявності
Код:003181155