Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 37.4 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | SA500 |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100.2 x 69.85 x 7 мм |
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 4TB SA500 WD (WDS400T2R0A)
В наявності
Код:003156428
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами