Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 7 г |
| Форм-фактор | mSATA |
| Колір | чорний |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | KC600 |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.0 млн. годин |
| Тип поставки | BOX |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 50.8 х 29.85 х 4.85 мм |
Характеристики Накопичувач SSD mSATA 512GB Kingston (SKC600MS/512G)
В наявності
Код:002627550
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами