Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 160 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип поставки | ОЕМ, без упаковки |
| Габарити | 100.2 х 69.85 х 14.8 мм |
| Швидкість читання | 4300 Mb/s |
| Тип флеш-пам'яті | VNAND |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | PM1653a |
| Швидкість запису | 3800 Mb/s |
| Об'єм пам'яті | 960 GB |
| Типорозмір М2 | - |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Також шукають | швидкі |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Інтерфейс підключення | SAS |
Характеристики Накопичувач SSD SAS 2.5" 960GB PM1653a Samsung (MZILG960HCHQ-00A07)
Немає в наявності
Код:003159361
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами