Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | SANDISK |
| Вага | 79 г |
| Форм-фактор | portable |
| Тип накопителя | внешний |
| Объем памяти | 500 GB |
| Тип флеш-памяти | 3D TLC |
| Интерфейс подключения | USB 3.2 Type-C |
| Скорость чтения | 1050 Mb/s |
| Скорость записи | 1000 Mb/s |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Толщина | 9 мм |
| Габариты | 100.5 х 52.4 х 8.95 мм |
| Страна производства | США |
| Гарантия, мес | 36 |
| Серия | Extreme V2 |
Характеристики Накопичувач SSD USB 3.2 500GB SanDisk (SDSSDE61-500G-G25)
Немає в наявності
Код:003181502