Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Ширина | 4 мм |
| Матеріал | TPE (термопластичний еластомер) |
| Колір | |
| Вид постільного комплекту | для підлітків, для дорослих |
| Колiр | жовтий |
| Матерiал | сатин |
| Підодіяльник | на запах |
| Розмiр комплекту | полуторний, підлтковий |
| Розмiр пiдковдри | 155х215 см |
| Розмiр простирадла | 150х220 см |
| Размер наволочки | 50х70 см |
| Тип малюнку | однотонний |
| Упаковка | пвх |
Характеристики Комплект постільної білизни SoundSleep Silken сатин Полуторний 160х215 см жовтий (2800004482158)
Немає в наявності
Код:003001749