Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Насос для підвищення тиску SHIMGE ZPS20-12-180
| Виробник | |
| Вага | 5.46 кг |
| Высота подачи | 12.0 |
| Тип | Циркуляционные насосы |
| Производительность | 55.0 |
| Питание | Сеть |
| Диаметр входного отверстия | 3/4" |
| Диаметр выходного отверстия | 3/4" |
| Гарантия | 24 месяца от производителя |
| Бренд | Shimge |
| Двигатель | Однофазный |
| Назначение | Для повышения давления |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Применение | Бытовые |
| Мощность, кВт | 0.25 |
| Страна производитель товара | Китай |
Читати повністю
Сховати
Опис Насос для підвищення тиску SHIMGE ZPS20-12-180
Насоси даної серії працюють по принципу циркуляційних насосів з мокрим ротором. Вал ротора повинен бути встановлено горизонтально. Вони також мають мідну обмотку, чавунний корпус насосної частини, керамічний вал, робоче колесо з технополімеру. Основна відмінність від циркуляційного насоса полягає в наявності реле протоку. Ці насоси обладнано класичною клемною коробкою з перемикачем на 3 положення що регулюють швидкість . На кабелі встановлено перемикач на 3 положення та роз'ємом для підключенн реле протоку. 1. Перше положення "0" - насос вимкнено. 2. Друге положення "І"- автоматичний режим, насос вмикається при виникненні мінімального протоку (один або два літри в хвилину) і вимикається коли проток відсутній. 3. Трете положення "ІІ" - насос працює постійно, незалежно від протоку. Максимальна температура перекачуваної води становить 90°C. Споживана потужність: Р1=140Вт, Р2=210Вт, Р3=245Вт. Гідравлічне підключення 3/4". Кабель 1,3 метра з вилкою європейського зразка.