Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Довжина | 180 мм |
| Максимальний напір | 8 м |
| Бренд | Aquatica |
| Комплектация | + гайки Ø1¼" |
| Назва товару | Насос циркуляційний |
| Номинальная мощность | 245W |
| Производительность | 200л/хв |
| Резьбовое соединение | Ø2" |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Довжина | 180 мм |
| Максимальний напір | 8 м |
| Бренд | Aquatica |
| Комплектация | + гайки Ø1¼" |
| Назва товару | Насос циркуляційний |
| Номинальная мощность | 245W |
| Производительность | 200л/хв |
| Резьбовое соединение | Ø2" |