Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Настільна плита Ardesto ICS-B116
Немає в наявності
Код:002628963
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настільна плита Ardesto ICS-B116
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 2.3 кг |
| Тип управління | |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1800 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 190 мм |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Особливості | тепловий запобіжник для захисту від перегрівання пальника та внутрішньої частини плити |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 35.5 х 28 х 7.5 см |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита Ardesto ICS-B116
Настільна індукційна плита ICS-B116 від компанії Ardesto обладнана однією конфоркою потужністю 1800 Вт, яка керується поворотними перемикачами та сенсорними датчиками. Індукційна плита чудово підходить для економії енергії й часу приготування та не вимагає багато олії, а це вже забезпечує екологічність і дієтичність.
Особливості:
- Одноконфоркова індукційна плита
- Холодна на дотик склокерамічна індукційна конфорка
- Економія часу (60%) й електроенергії (50%) під час готування
- Мінімальні тепловтрати (ефективність понад 90%)
- Особлива скляна поверхня для простого й гігієнічного очищення
Відгуки та питання про - Настільна плита Ardesto ICS-B116
0.0
Всього відгуків:0
Настільна плита Ardesto ICS-B116
[[ getCurrentDecimal('1398') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1397') ]] ₴